Dag van de Trage Weg 2015 in Berg (Kampenhout) – Recreatieve wandelroute | RouteYou

Kampenhout zet al geruime tijd in op de opwaardering van de trage wegen binnen de gemeente. Hiervoor werd de gemeente opgedeeld in zeven gebieden waarbinnen de trage wegen stelselmatig geopend en verbeterd werden. Momenteel is het laatste deelgebied in Berg aan de beurt. Om deze trage wegen in de schijnwerper te plaatsen nam de gemeente deel aan de Dag van de Trage Weg op zaterdag 17 oktober 2015.

Een boeiende wandeling met een passage doorheen het natuurreservaat Torfbroek waar we geïnformeerd werden over de grote plannen om in het Torfbroek een natuurinrichtingsproject te starten. Het gaat om een samenwerking tussen het Agentschap voor Natuur en Bos, de Vlaamse Landmaatschappij, Natuurpunt, het gemeentebestuur en particulieren. Door dit natuurinrichtingsproject zullen de verschillende zeldzame planten, waarvan er een twintigtal op de Rode Lijst van bedreigde soorten staan, meer kansen op overleving krijgen.

Vertrek & aankomst: Sint-Sevaaskerk, Bergstraat, 1910 KAMPENHOUT

OV: Lijn Brussel Haacht 270 – 660

Parkeerplaats: kerkplein

Bron: Dag van de Trage Weg 2015 in Berg (Kampenhout) – Recreatieve wandelroute | RouteYou

Auteur: Blauwkruikje

Nature, fiction, theater, poetry, philosophy and art lover. Master of Germanic Philology - KULeuven - Belgium. Photo: Ostend (B) - Japanese Deep Sea Garden

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: