2013

  1. Blanco (Peter Terrin)
  2. Vrouwen en kinderen eerst (Peter Terrin)
  3. Geheime kamers (Jeroen Brouwers) www.jeroenbrouwers.be www.boekenwereld.com
  4. Nachtboek van een slapeloze (Patricia De Martelaere) www.querido.nl
  5. Post Mortem (Peter Terrin) www.arbeiderspers.nl
  6. Zomerhuis met zwembad (Herman Koch) www.hermankoch.nl
  7. De onvervangbare (Simone Lenaerts) www.simonelenaerts.be
  8. Een uitzonderlijke vrouw (Christophe Vekeman) www.dearbeiderspers.nl
  9. Spa (Elvis Peeters) www.elvispeeters.be
  10. Het diner (Herman Koch)
  11. Het mysterie – In de greep van het verleden (Marianne Fredriksson) www.degeus.nl
  12. Alles nieuw (Joke van Leeuwen ) www.jokevanleeuwen.com
  13. Die Kontrakte des Kaufmanns. Ein Wirtschaftskomödie – De contracten van de koopman. Een komedie over de economie  (Elfriede Jelinek) www.querido.nl
  14. Het voorseizoen (David Pefko) www.prometheus.nl
  15. Dit zijn de namen (Tommy Wieringa) www.tommywieringa.nl
  16. Pier en oceaan (Oek de Jong) www.oekdejong.nl – www. augustus.nl
  17. The Sense of an Ending – Alsof het voorbij is (Julian Barnes) www.uitgeverij atlas.nl
  18. Spieltrieb – Speeldrift (Juli Zeh) www.julizeh.de – www.amboanthos.nl
  19. Via Capello 23 (Christiaan Weijts) www.christiaanweijts.nl
  20. In Zeiten des abnehmenden Lichts – In tijden van afnemend licht (Eugen Ruge)
  21. Stoner (John Williams) http://www.stoner.nu/
Advertenties